Loca A 80x190cm Łóżko dziecięce drewniane ADEKO
1015,00
PLN
997 szt.
| NAZWA PRODUKTU | Loca A 80x180 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK - GRATIS |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-144cm DŁUGOŚĆ-193cm SZEROKOŚĆ-86,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-180cm SZEROKOŚĆ-80cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
.
999 szt.
1000 szt.
999 szt.
997 szt.
1000 szt.
996 szt.



