Loca A 80x190cm Łóżko dziecięce drewniane ADEKO
1015,00
PLN
996 szt.
| NAZWA PRODUKTU | Loca A 70x140 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK - GRATIS |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-126,5cm DŁUGOŚĆ-153cm SZEROKOŚĆ-76,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-140cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 24kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
.
999 szt.
997 szt.
1000 szt.
1000 szt.
997 szt.
997 szt.



