RGD 40x100cm Regał dziecięcy domek ADEKO
572,50
PLN
1000 szt.
| NAZWA PRODUKTU | Loca A 70x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK - GRATIS |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-134cm DŁUGOŚĆ-173cm SZEROKOŚĆ-76,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
.




