Loca A 80x190cm Łóżko dziecięce drewniane ADEKO
1015,00
PLN
1000 szt.
| NAZWA PRODUKTU | LOCA A 100x180 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-146cm DŁUGOŚĆ-193cm SZEROKOŚĆ-106,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-180cm SZEROKOŚĆ-100cm |
| MATERAC | NIE (max. 16)cm |
| WAGA | 31kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
999 szt.
997 szt.
1000 szt.
997 szt.
1000 szt.



