Children wooden bed PEPE 3 90x190cm
965,00
PLN
| PRODUCT NAME | PEPE 3 - 90x180 |
| MATERIAL | PINE WOOD |
| WOOD QUALITY | CLASS 1 |
| LACQIERED WOOD | NO |
| WOOD COLOR | NATURAL WOOD |
| SLATTED BED BASE | YES |
| OVERALLSIZE | HEIGHT 40 cm / LENGTH 184 cm / WIDTH 94 cm |
| MATTRESS DIMENSION | LENGTH 180 cm / WIDTH 90 cm |
| MATTRESS | NO |
| WEIGHT | 25 kg |
| WEIGHT LIMIT | 90 kg |
| MONTAGE | THIS PRODUCT REQUIRES ASSEMBLY |
| SCREW SET | YES |




