TED 90x160cm Łóżko szałas piętrowy ADEKO
4820,00
PLN
Łóżko przeznaczone dla dzieci, które potrafią samodzielnie spać.
| NAZWA PRODUKTU | TED 90x180cm |
| MATERIAŁ | sklejka sosnowa, grubość 15mm, klasa 1/2 |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-229,5cm DŁUGOŚĆ-196m SZEROKOŚĆ-121,6cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-180cm SZEROKOŚĆ-90cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 55kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 60kg (górny poziom), 90kg (dolny poziom) |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
| ODLEGŁOŚĆ OD ZIEMI DO PIĘTRA: | 97cm |
| INFORMACJE DODATKOWE |
Górny poziom łóżka przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat, a dolny poziom dla dzieci powyżej 3 lat |
| ODLEGŁOŚĆ POMIĘDZY PIĘTRAMI: | 90cm |
| SZEROKOŚĆ SCHODKA: |
9cm |




