X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | SIMBA 80x160 |
| MATERIAŁ | sklejka sosnowa, grubość 15mm, klasa 1/2 |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC | TAK x2 |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-137,5cm DŁUGOŚĆ-178cm SZEROKOŚĆ-92cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-80cm |
| MATERAC | NIE (max. 12cm) |
| WAGA | 90kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 60kg górny poziom, 90kg dolny poziom |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
| INFORMACJE DODATKOWE: | Górny poziom łóżka przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
BR 40x100cm Biurko dziecięce domek ADEKO
572,50
PLN
PEPE 4 90x200cm Łóżko drewniane dziecięce
965,00
PLN






