X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | MUNDO 80x180 |
| MATERIAŁ | sklejka sosnowa, grubość 15mm, klasa 1/2 |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC | TAK x2 |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-160cm DŁUGOŚĆ-209cm SZEROKOŚĆ-83cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-180cm SZEROKOŚĆ-80cm |
| MATERAC | NIE, (wymagana grubość 10cm) |
| WAGA | 90kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE (dół) | 90kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE (góra) | 60kg |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
| INFORMACJE DODATKOWE: | Górny poziom łóżka przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
AIKO 90x180cm Łóżko dziecięce ADEKO
2357,50
PLN






