Loca C 80x190cm Łóżko dziecięce drewniane ADEKO
1015,00
PLN
500 szt.
| NAZWA PRODUKTU | Loca C 70x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK - GRATIS |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-134cm DŁUGOŚĆ-173cm SZEROKOŚĆ-89cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
UWAGA! Łóżko przeznaczone jest dla dzieci od 3 lat, które potrafią samodzielnie spać!
499 szt.
500 szt.
498 szt.
500 szt.
500 szt.



