Loca B 90x200cm Łóżko dziecięce drewniane ADEKO
1040,00
PLN
500 szt.
| NAZWA PRODUKTU | Loca B 90x140 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK - GRATIS |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-124cm DŁUGOŚĆ-153cm SZEROKOŚĆ-96,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-140cm SZEROKOŚĆ-90cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
.
481 szt.
499 szt.
500 szt.
492 szt.
497 szt.



