Loca B 90x190cm Łóżko dziecięce drewniane ADEKO
1040,00
PLN
499 szt.
.
| NAZWA PRODUKTU | LOCA B 80x190 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-150cm DŁUGOŚĆ-203cm SZEROKOŚĆ-86,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-190cm SZEROKOŚĆ-80cm |
| MATERAC | NIE (max. 16)cm |
| WAGA | 30kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
492 szt.
499 szt.
497 szt.
500 szt.
481 szt.



