Loca B 90x200cm Łóżko dziecięce drewniane ADEKO
1040,00
PLN
497 szt.
| NAZWA PRODUKTU | LOCA B 70x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-136cm DŁUGOŚĆ-173cm SZEROKOŚĆ-76,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE (max. 16)cm |
| WAGA | 26kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
.
481 szt.
497 szt.
492 szt.
500 szt.
499 szt.



