Luna E 90x180cm Łóżko dziecięce domek ADEKO
1165,00
PLN
UWAGA! Łóżko przeznaczone jest dla dzieci od 3 lat, które potrafią samodzielnie spać!
| NAZWA PRODUKTU | KIKI 70x140 |
| MATERIAŁ | sklejka sosnowa, grubość 15mm, klasa 1/2 |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-40cm DŁUGOŚĆ-143cm SZEROKOŚĆ-73cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-140cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 15kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
879 szt.
888 szt.



