RGM 40x60cm Regał dziecięcy domek ADEKO
535,00
PLN
| NAZWA PRODUKTU | Mila DMPA 80x180 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-200cm DŁUGOŚĆ-193cm SZEROKOŚĆ-86,5cm (+23,7cm DRABINKA) |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-180cm SZEROKOŚĆ-80cm |
| MATERAC | NIE (max. grubość materaca 16cm) |
| WAGA | 47kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 60kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
| ODLEGŁOŚĆ OD ZIEMI DO PIĘTRA: | 99cm |
DODATKOWE INFORMACJE |
Górny poziom łóżka przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia
|
| SZEROKOŚĆ SCHODKA: |
9cm |




