CPP 100x180cm Łóżko dziecięce Mila ADEKO
970,00
PLN
| NAZWA PRODUKTU | Mila CPP 70x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-60,5cmDŁUGOŚĆ-169cm SZEROKOŚĆ-76cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




