X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | Mila CPN 70x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-60,7cm DŁUGOŚĆ-169cm SZEROKOŚĆ-76cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
Polecamy
CPN 120x180cm Łóżko drewniane Mila ADEKO
1197,50
PLN
CPN 100x200cm Łóżko dziecięce Mila ADEKO
860,00
PLN
CPN 120x190cm Łóżko drewniane Mila ADEKO
1197,50
PLN
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
BOX 9 100x200cm Łóżko drewniane dziecięce
965,00
PLN
RGD 40x100cm Regał dziecięcy domek ADEKO
572,50
PLN
CP 90x200cm Łóżko dziecięce domek Mila ADEKO
895,00
PLN
CP 90x180cm Łóżko dziecięce Mila ADEKO
895,00
PLN






