X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | Mila CLPBA 80x180 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-145cm DŁUGOŚĆ-193cm (+21,6cm DRABINKA) SZEROKOŚĆ-86,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-180cm SZEROKOŚĆ-80cm |
| MATERAC | NIE (max. grubość materaca 16cm) |
| WAGA | 40kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 60kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
| ODLEGŁOŚĆ OD ZIEMI DO PIĘTRA: | 99cm |
| INFORMACJE DODATKOWE: | Górny poziom łóżka przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
CP 90x180cm Łóżko dziecięce Mila ADEKO
895,00
PLN
CP 80x160cm Łóżko dziecięce Mila ADEKO
832,50
PLN
CP 70x140cm Łóżko dziecięce Mila ADEKO
832,50
PLN
CP 120x200cm Łóżko drewniane Mila ADEKO
1257,50
PLN






