X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | Mila CLPA 70x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-140,5cm DŁUGOŚĆ-173cm SZEROKOŚĆ-79cm (+23,6cm DRABINKA) |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-70cm |
| MATERAC | NIE (max. grubość materaca 16cm) |
| WAGA | 35kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 60kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
| ODLEGŁOŚĆ OD ZIEMI DO PIĘTRA: | 9cm |
| DODATKOWE INFORMACJE |
Górny poziom łóżka przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia |
| SZEROKOŚĆ SCHODKA: |
9cm |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
BOX 10 90x180cm Łóżko drewniane dziecięce
952,50
PLN
BR 40x100cm Biurko dziecięce domek ADEKO
572,50
PLN
RGD 40x100cm Regał dziecięcy domek ADEKO
572,50
PLN
MBP 120x200cm Łóżko drewniane Mila ADEKO
1545,00
PLN






