BOX 6 80x140cm Łóżko drewniane dziecięce
952,50
PLN
UWAGA! Łóżko przeznaczone jest dla dzieci od 3 lat, które potrafią samodzielnie spać!Zalecana grubość materaca od 8 do 12 cm.
| NAZWA PRODUKTU | BOX 6 90x200 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-40cm DŁUGOŚĆ-204cm SZEROKOŚĆ-94cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-200cm SZEROKOŚĆ-90cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 25kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




