AIKO 70x140cm Łóżko dziecięce ADEKO
2095,00
PLN
| NAZWA PRODUKTU | AIKO 90x140 |
| MATERIAŁ | sklejka sosnowa, grubość 15mm, klasa 1/2 |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-80cm DŁUGOŚĆ-169cm SZEROKOŚĆ-93cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-140cm SZEROKOŚĆ-90cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




