(48) CPW 90x190cm Łóżko dziecięce Mila ADEKO
905,00
PLN
| NAZWA PRODUKTU | Mila CP 135x190 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-41,5cm DŁUGOŚĆ-199cm SZEROKOŚĆ-141cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-190cm SZEROKOŚĆ-135cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 35kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




