TALO 2 90x190cm Łóżko drewniane dziecięce
600,00
PLN
UWAGA! Łóżko przeznaczone jest dla dzieci od 3 lat, które potrafią samodzielnie spać!Zalecana grubość materaca od 8 do 12 cm.
| NAZWA PRODUKTU | TALO 2 80x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-19cm DŁUGOŚĆ-164cm SZEROKOŚĆ-84cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-80cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




