MBW 120x180cm Łóżko drewniane Mila ADEKO
1555,00
PLN
| NAZWA PRODUKTU | Mila MBP 140x190 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-158cm DŁUGOŚĆ-199cm SZEROKOŚĆ-146cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-190cm SZEROKOŚĆ-140cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 35kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




