X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | Mila CPD 90x190 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-41,5cm DŁUGOŚĆ-199cm SZEROKOŚĆ-96cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-190cm SZEROKOŚĆ-90cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
RM 140x200cm Łóżko dziecięce domek Mila ADEKO
1127,50
PLN
MBP 90x200cm Łóżko dziecięce domek Mila ADEKO
1307,50
PLN
MBP 120x200cm Łóżko drewniane Mila ADEKO
1545,00
PLN
Luna E 90x180cm Łóżko dziecięce domek ADEKO
1165,00
PLN






