X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | Mila CPD 90x160 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-41,5cm DŁUGOŚĆ-169cm SZEROKOŚĆ-96cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-160cm SZEROKOŚĆ-90cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
RM 140x200cm Łóżko dziecięce domek Mila ADEKO
1127,50
PLN
MB 140x200cm Łóżko drewniane Mila
1277,50
PLN
BOX 9 100x200cm Łóżko drewniane dziecięce
965,00
PLN
BOX 10 90x200cm Łóżko drewniane dziecięce
952,50
PLN






