X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | CPD 140x190 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-41,5cm DŁUGOŚĆ-199cm SZEROKOŚĆ-146cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-190cm SZEROKOŚĆ-140cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 35kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Materac PREMIUM 140x190 ADEKO C
879,50
PLN







894 szt.