(48)MBP 90x190cm Łóżko drewniane domek ADEKO
1307,50
PLN
| NAZWA PRODUKTU | Mila MBP 100x200 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-138cm DŁUGOŚĆ-209cm SZEROKOŚĆ-106cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-200cm SZEROKOŚĆ-100cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 100kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




