RMP 120x190cm Łóżko dziecięce domek Mila ADEKO
1545,00
PLN
| NAZWA PRODUKTU | Mila RM 140x190 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC (GRATIS!) | TAK |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-161cm DŁUGOŚĆ-103cm SZEROKOŚĆ-146,5cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-190cm SZEROKOŚĆ-140cm |
| MATERAC | NIE |
| WAGA | 30kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 90kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




