X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | BR 40x100 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-122cm DŁUGOŚĆ-111cm SZEROKOŚĆ-40cm |
| SZEROKOŚĆ BLATU ROBOCZEGO | DŁUGOŚĆ-100cm SZEROKOŚĆ-40cm |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 15kg |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Mila MM 80x180cm Łóżko dziecięce domek ADEKO
965,00
PLN
Mila MM 80x200cm Łóżko dziecięce domek ADEKO
965,00
PLN






