RGD 40x100cm Regał dziecięcy domek ADEKO
572,50
PLN
| NAZWA PRODUKTU | RGM 40x60 |
| MATERIAŁ | DREWNO IGLASTE - SOSNA |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-94,8cm DŁUGOŚĆ-73cm SZEROKOŚĆ-40cm |
| SZEROKOŚĆ BLATU ROBOCZEGO | DŁUGOŚĆ-60cm SZEROKOŚĆ-40cm |
| WAGA | 20kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 15 kg na półkę |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |




