X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ADEKO Kocur Spółka KomandytowaPlanty Kowalskiego 5Ruda Śląska,41-709Polska
| NAZWA PRODUKTU | SIMBA 70x140 |
| MATERIAŁ | sklejka sosnowa, grubość 15mm, klasa 1/2 |
| JAKOŚĆ DREWNA | KLASA 1 |
| DREWNO LAKIEROWANE | NIE |
| KOLOR DREWNA | NATURALNE DREWNO |
| STELAŻ POD MATERAC | TAK x2 |
| WYMIAR CAŁKOWITY | WYSOKOŚĆ-160cm DŁUGOŚĆ-158cm SZEROKOŚĆ-82cm |
| WYMIAR POD MATERAC | DŁUGOŚĆ-140cm SZEROKOŚĆ-82cm |
| MATERAC | NIE (max. 12cm) |
| WAGA | 35kg |
| DOPUSZCZALNE OBCIĄŻENIE | 60kg górny poziom, 90kg dolny poziom |
| MONTAŻ | TAK, INSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY ! |
| ZESTAW ŚRUB | TAK |
| INFORMACJE DODATKOWE: | Górny poziom łóżka przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat |
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
DMS 80x140cm Łóżko dziecięce domek Mila ADEKO
1065,00
PLN
TP 70x140cm Łóżko drewniane Mila ADEKO
915,00
PLN
TED 90x200cm Łóżko szałas piętrowy ADEKO
4820,00
PLN
RMW 70x140cm Łóżko dziecięce domek Mila ADEKO
1242,50
PLN






